VORES MEDARBEJDERE

Top Partners vil gerne være en attraktiv arbejdsgiver for eksisterende og kommende medarbejdere. Derfor har vi fokus på at tilbyde vores stab attraktive karriere- og udviklingsmuligheder. Vi er også meget opmærksomme på at trække på de interne kompetencer, som vores medarbejdere hver især besidder. Det er vores holdning, at alle vores medarbejdere skal bidrage positivt til både vores arbejdsmiljø og den service vi tilbyder vores kunder.

 

​​

Administration

Vikarbureau | Toppartners | Slagelse

Pia Larsen

Adm. direktør, Neurofeedback-træner

pia@toppartners.dk

Gitte Olsen.jpg

Gitte Olsen

Teamleder

gitte@toppartners.dk

Karina Kristensen

Booker, Neurofeedback-træner

karina@toppartners.dk

Vikarbureau | Toppartners | Slagelse

Jacob Jensen

IT og økonomi, Neurofeedback-træner

jacob@toppartners.dk

Vikarbureau | Toppartners | Slagelse

Christina Ræbild

Booker

christina@toppartners.dk

Brian Geertsen.jpg

Brian Bendorff Geertsen

Salgs- og udviklingskonsulent

brian@toppartners.dk

Vikarbureau | Toppartners | Slagelse

Karin Jensen

Økonomiansvarlig

karin@toppartners.dk

Mette Sort-hvid.png

Mette Kjerulff Riishøj

Booker

mette@toppartners.dk

Vikarbureau | Toppartners | Slagelse

Svend Erik Larsen

Bygningsansvarlig

svend@toppartners.dk

TOP PARTNERS

 

Bestyrelse

 

Om os

 

Historie

 

Del kontor med os

 

Timeseddel

 

SAMFUNDSANSVAR

 

CSR-politik

 

 

 

© Top Partners 2015 all rights reserved      cookiepolitik       Tlf. 58 50 07 81        kontakt@toppartners.dk