VORES MEDARBEJDERE

Top Partners vil gerne være en attraktiv arbejdsgiver for eksisterende og kommende medarbejdere. Derfor har vi fokus på at tilbyde vores stab attraktive karriere- og udviklingsmuligheder. Vi er også meget opmærksomme på at trække på de interne kompetencer, som vores medarbejdere hver især besidder. Det er vores holdning, at alle vores medarbejdere skal bidrage positivt til både vores arbejdsmiljø og den service vi tilbyder vores kunder.

 

​​

Administration

Vikarbureau | Toppartners | Slagelse
Vikarbureau | Toppartners | Slagelse
Karin.jpg

Pia Larsen

Adm. direktør/

Neurofeedback-træner

pia@toppartners.dk

Jacob Jensen

IT og økonomi/

Neurofeedback-træner

jacob@toppartners.dk

Karin Jensen

Økonomiansvarlig

karin@toppartners.dk

Anja01027_edited_edited_edited.jpg

Anja Smaakjær

Salgs- og udviklingskonsulent

anja@toppartners.dk

Anja SH til web.jpg

Anja Brandhøj

Sundhedsfaglig Koordinator

anjab@toppartners.dk

Karina Kristensen web.jpg

Karina Kristensen

Sundhedsfaglig Koordinator/ Neurofeedback-træner

karina@toppartners.dk

Mette Sort-hvid.png

Mette Kjerulff Riishøj

Booker/Administration

mette@toppartners.dk

Karla Autrup

Booker

karla@toppartners.dk

Cathrine SH.JPG

Cathrine Bakkegaard Sørensen

Booker

cathrine@toppartners.dk

Vikarbureau | Toppartners | Slagelse

Svend Erik Larsen

Bygningsansvarlig

svend@toppartners.dk