VORES MEDARBEJDERE

Top Partners vil gerne være en attraktiv arbejdsgiver for eksisterende og kommende medarbejdere. Derfor har vi fokus på at tilbyde vores stab attraktive karriere- og udviklingsmuligheder. Vi er også meget opmærksomme på at trække på de interne kompetencer, som vores medarbejdere hver især besidder. Det er vores holdning, at alle vores medarbejdere skal bidrage positivt til både vores arbejdsmiljø og den service vi tilbyder vores kunder.

 

​​

Administration

Vikarbureau | Toppartners | Slagelse
Vikarbureau | Toppartners | Slagelse
Karin.jpg

Pia Larsen

Adm. direktør/

Neurofeedback-træner

pia@toppartners.dk

Jacob Jensen

IT og økonomi/

Neurofeedback-træner

jacob@toppartners.dk

Karin Jensen

Økonomiansvarlig

karin@toppartners.dk

Ulla SH_edited.jpg

Ulla Ullergaard

Økonomimedarbejder

ulla@toppartners.dk

Tina_edited.jpg

Tina Rossing

Sundhedsfaglig udviklingskonsulent

tina@toppartners.dk

TOP Personaleportrætter 03351.jpg

Thomas Bull

Pædagogisk Udviklingskonsulent

thomas@toppartners.dk

Karina Kristensen web_edited.jpg

Karina Kristensen

Sundhedsfaglig koordinator/ Neurofeedback-træner

karina@toppartners.dk

Tine (2)_edited.jpg

Tine Ladegaard

Sundhedsfaglig koordinator

tine@toppartners.dk

TOP Personaleportrætter 03672.jpg

Didde Løvenborg

Sundhedsfaglig koordinator

didde@toppartners.dk

TOP Personaleportrætter 03668.jpg

Marianne Egeriis

Sundhedsfaglig koordinator

marianne@toppartners.dk

Teresa SH.jpg

Teresa Magnussen

Kooordinator

teresa@toppartners.dk

TOP Personaleportrætter 03205 1.jpg

Tania Stenberg

Koordinator

tania@toppartners.dk

Mette Sort-hvid.png

Mette Kjerulff Riishøj

Adm. koordinator/

Neurofeedback-træner

mette@toppartners.dk

VIK_6699 1.jpg

Charlotte Kit Merring

Adm. koordinator

charlotte@toppartners.dk

Birgitte lille udgave til mail sh.jpg

Birgitte Lund Hansen

Kontorelev

birgitte@toppartners.dk

Vikarbureau | Toppartners | Slagelse

Svend Erik Larsen

Bygningsansvarlig

svend@toppartners.dk